e-Ticaret Yönetimi Danışmanlığı (E-ticaret Sitenizi Kurtarın!)

E-Ticaret Süreçlerinin ve Altyapısının Kurulması

Para kazandıran bir e-ticaret sistemi için web sitesi yatırımının öncesinde doğru bir alt yapının olması gerekmektedir. Aksi takdirde karmaşa ve para kaybı kaçınılmazdır. E-ticaretten para kazanmak için sınırsız sermayeniz de olsa altyapınız uygun olmadıkça başarılı olamazsınız.

e-Ticaret Yönetimi Danışmanlığı

Başarılı e-ticaret için pek çok parametrenin ve kuralın altyapınızda  tanımlı olması gerekir.  Yapılacak kurgu ile ürünlerinizi e-ticaret siteleri ve pazar yerlerinde yönetilebilir bir formata  getirip, doğru ve kullanışlı bir xml ile kendi sitenize ve diğer e-ticaret sitelerine aktarılmasını sağlıyoruz.

XML Entegrasyonu sayesinde, karlılığınız, anlık stok değişim durumları, siparişler veya satışlar daha etkin yönetilmektedir. Dijitalleşen stoklar sayesinde, ürünlerinizi,  alt bayilerinizin web sitelerinde  ve uluslararası sanal pazar yerlerinde kolayca satışa sunabileceksiniz.

e-Ticaret Altyapısının Avantajları

  • XML Entegrasyonları aracılığı ile kendi ürünlerinizin pek çok sanal mağaza ve e-ticaret sitesinde satılabilmesi olanağını sağlıyoruz.
  • Yapılanma ile  şirketinizin içinde bulunduğu piyasada internetten satışlarda kendi payınızı almanızı sağlıyoruz.
  • E-ticaret yapmanıza olanak sağlar ve bir başka firmaya ait ürünleri kendi sitenizde satmanıza yardımcı olur.
  • Bize göre en büyük avantaj, şirketinizin e-ticaret sitesi olsun yada olmasın, piyasa dengelerinde söz sahibi olmanızdır.

Altyapı olmadan e-ticaret yapılması durumunda karşılaşılan büyük problemler

  • Altyapınız kurgulanmadan yapılan eticaret yatırımları çoğu zaman başarısız e-ticaret deneyimine dönüşmektedir.
  • Web sitenizde veya sanal pazar yerlerinde satışlarınızı arttırmak için yapacağınız reklam, optimizasyon dışındaki tüm yatırımlar temelsiz bir sistemi ayakta tutmaya yönelik olacaktır.
  • Kurulacak alt yapı sayesinde tüm dengelere hakim olmanız sağlanıp ve yatırımlarınızın geri dönüşü hızlanması sağlanmaktadır.

Hızlı ve yalın bir eticaret sistemi kurulmasıyla birlikte,  site ve pazaryerlerinde performans puanlarınız yüksek dereceler alacaktır.

Sonuç olarak e-ticaret için gereken altyapı çalışmamız sayesinde, piyasanızdaki dengeleri bilecek ve ticari faaliyetlerinizde olumlu bir artış olacaktır. Müşteri memnuniyeti ve eticaret alt yapısı sayenizde Google sonuçlarında siteniz enaz  yıldız alacaktır.

Eticaret süreçlerinin kurulması ve yönetimi için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. 

Diğer Danışmanlık hizmetlerimiz için tıklayınız.