Tanıtım – Solarevi.com (AYETEK)

Solar Panel Üreticisi ve İnternetten Satışta Başarılı Bir Firma – Solarevi

Lisanssız rüzgar enerjisi alanındaki Alman ortaklığı ve Türkiye pazarında lider pozisyonundan sonra AYETEK güneş elektrik enerjisi yatırımlarında lider bir kuruluştur. SolarEvi.com sitesiyle de 2015 yılının ilk aylarından itibaren güvenli alışverişin adresi olmuştur. 

Kullanım Kolaylığı ve kullanmak istediğiniz cihazlara göre anında size özel teklifler hazırlayabilmektedirler. İsterseniz internet sitelerinde alışveriş sepetine ekleyerek kolay ödeme güneş panelleri ile satın alabilir bedava elektrik üretirsiniz.

Solarevi.com sitesinde müşteriye verilen güvenin temelinde;

  • Güvenli Alışveriş, 
  • Hızlı Kargo, 
  • Saha deneyimi olan kişilerden telefon ile teknik destek veya kısa zamanda teknik servis, 
  • Fiyat/kalite dengesi en cazip olan, tarafımızca test edilmiş, onaylanmış ve yüzlerde kez uygulanmış ürünler olması yatmaktadır.

Lisanslı ve lisanssız yatırımlarda AYETEK Solar firmasının gücüyle çalışan solarevi.com kurulum alanının belirlenmesinden başlayıp, güneş enerji sisteminin kurulumundan sonraki izleme (monitoring) hizmetlerine kadar bütün süreçte tek muhatabınız ve en iyi tedarikçi olmayı amaçlamıştır.

Türkiye’de solar panel kullanımındaki fırsatı gören solarevi.com, bu alanda internette arama yapıldığında ilk vurgulanan firmalar arasındadır.

Şebekeden bağımsız ev ve sulama projelerinde ise son derecede deneyimli bir ekibe sahiptir. Şirket kurucuları, yenilenebilir enerji alanında yüksek lisans sahibi oldukları gibi PV panel kurulumu için Hollanda’da eğitimler de almışlardır. Ayrıca Hollanda’da bir ofisleri de yer almaktadır.

Yan tarafta şirketin kurucu ortağı Ekrem Karaçalı’nın PV panel kurulum sertifikasını görebilirsiniz:

İletişim

  • Adres: F. Çakmak Mh. Kenitra Cd. Atiker 2. Sanayi, No: 28 AD, Karatay/Konya
  • Telefon: 0332 988 03 32
  • Email: info@solarevi.com

Kaynak: http://www.ayeteksolar.com/iletisim/
Kaynak: https://solarevi.com/hakkimizda
İçkontrol.net tarafından kar amacı gütmeden tanıtım amacıyla yayınlanmıştır.