GÜREL ORMAN ÜRÜNLERİ -EURO PALET – İHRACAT SANDIĞI – EKO PALET – TRABZON

Ekonomik Palet

Palet çeşitlerinden 100×120 gurubuna girmektedir. Üzerindeki tahta sayısı 7 ila 5 arasında değişkenlik gösterir. Taşıma kapasitesi 300 g kadar çıkar . Palet üzerine geniş yüzeyli ürün konulması tavsiye edilir. Noktasal basınç uygulayan  ürünler için ayrıca bir çalışma yapılıp yük ağırlık noktasına göre palet dizayn edilmelidir.

 

 

Euro Palet

Avrupa birliği tarafından belirtilmiş standartlara uygun olan palet çeşididir. Verilen Avrupa birliğinin verdiği standartlara uygun olan paletlere “ Avrupa palet “ sistemleri uygulanmaktadır. Euro-Palet belirlenmiş standartlı tahtadan yapılmıştır. Üzerinde yaklaşık 78 çivi tutturması standart olarak belirlenmektedir. Standart ölçüleri ise 1.200 x 800mm x 144mm olmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Ahşap Sandık / İhracat Sandığı

Ahşap sandık ve kutular sanayide üretilen hassas ürünlerin ve degişik malların ambalajlanması ve korunması için üretilmektedir. Ahşap kasalar genellikle çam ağacından üretilmektedir.  uzun süre deforme olmadan kalabilme imkanı vardır. geri dönüşümle tekrar kazanıla bilmektedir.  Ağır yüklerin taşınmasında en çok tercih edilen kasa tipidir.

 

 

Fiyat almak ve sipariş vermek için telefon: 0539 500 46 95

Mail ile sipariş vermek için tıklayınız: <mail adresimiz>

 

Show Buttons
Hide Buttons